Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Hegedüs Gašpar

8. 11. 2010

HEGEDÜŠ GAŠPAR, foto: http://www.rkfu.sk/storage/200802251708_hegedus.jpg, narodený 14. 7. 1942 v Dulovciach, ordinovaný 14. 2. 1965 v Bratislave, 1965 - kaplán Nová Baňa, 1966 - kaplán Zvolen, 1969 - kaplán Hriňová, 1969 - správca farnosti Sása, 1972 - správca farnosti Krupina, 1990 - farár Oslany, 1991 - invalidný dôchodca, 1991 - na odpočinku - Dulovce, 1993 - farár Sklené Teplice, 1995 - štúdium v zahraničí, 1998 – aj k 14. 7. 2002 - Georgia, USA, k 30. 1. 2005 - Hampton, Virginia (USA), k 14. 7. 2007 – na odpočinku USA, k r. 2009 – Savannah, Georgia, USA, PRÍSLUŠNÝ K BANSKOBYSTRICKEJ DIECÉZE

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.